Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 Ticaret Hilesi Nedir
  • Detay : Kolay
  • Site : http://www.pvpserverler.com 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

         Metin2 Oyunu tüm dünyada oynanan savaş ve strateji oyunlarındandır ve zaman geçtikçe bu oyun daha da popüler hale gelmektedir. Bu oyunu kazanmak için oyuncular pek çok farklı hile yapmaktadır. Bu hilelerden en önemlisi de ticaret hilesidir. Söz konusu hileyi güvenilir bir kaynaktan indirmek ve bunu oyun dosyası içine eklemek oyunu oynayan kişiye başarı sağlayacaktır.

       Metin2 ticaret hilesinin işlevi ticaret yaparken rakibinizin kabulüne fırsat vermeden onun itemlerini çalmaktır. Bu hile ile ilgili rar dosyalarından çıkan pack dosyalarını Mt2 Oyunu’nun ana klasörüne eklemeniz gerekmektedir. Bu hile genellikle bedava indirilir.

       mt2 pvp Oyunu içinde çevrede bu hile ile dolaşan hırsızlara karşı dikkatli olmalısınız. Bir günde tüm itemlerinizin çalınmasını istemiyorsanız kendisini GM olarak tanıtan kişilere kanmamalısınız. Bu hile Türk sunucularında çalışmayan bir hile olmasına rağmen ülke sunucularında işe yarayabilecek hileler geliştirilmektedir.  Oyunda oynayan pek çok kişi ticaret hilesi gibi hileler oluşturma eğilimindedir. Bunların öğrenilmesi oyuna yeni başlayanlar için oldukça zaman almaktadır. 

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#