Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 GM Olarak Başlayan Pvp Serverler
  • Detay : Kolay
  • Site : http://www.pvpserverler.com 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Günümüzde Türkiye’de ve yurtdışında en çok oynayan MMORPG oyunlarından olan Metin2 büyümeye devam ediyor. Oyun dosyalarının kullanıcılarla paylaşılmasıyla PVP serverlarının (özel sunucuların) sayısı oldukça artmış bulunmakta. Paylaşılan dosyaları değiştirip, entegre ederek; zor, orta, kolay gibi farklı oyun tecrübeleri sunan PVP serverlar bulunmakta.

 

            Bize gerçekten farklı oyun tecrübesi ve zevki sunanlar da var elbette. Nadir olarak görebileceğimiz, GM olarak başladığımız PVP serverlar, eğlenceli, sohbeti bol ve oyunun detaylarını keşfedebileceğimiz bir deneyim yaşatıyor.

 

            Peki, biz GM olarak başlayan pvplerde neler yapabiliyoruz, neler yapamıyoruz? PVP serverda GM olarak başladıktan sonra kendi hesabımıza istediğimiz kadar yang, istediğimiz kaskı, silahi, zırhı, ayakkabıyı, yüzüğü, küpeyi kolyeyi vs. atabiliyoruz. Eklemekte fayda var, dosyaları güncel olan GM başlangıçlı PVP serverlarda evcil hayvanları da kendi karakterimize aktarabilme yetkisine sahibiz. Server izinlerine göre değişkenlik gösterse de birçok GM başlangıçlı PVP serverda itemlarımıza istediğimiz kadar artı basabiliyoruz. Buna ek olarak markette bedava edit item alıp, istediğimiz oranlarda efsun basabiliyoruz.

 gm başlayan pvp

            Diğer oyuncuların oynayışını, serverı fiziksel şekilde etkileyecek kodları kullanma iznimiz ise bulunmamakta. Yani, herhangi bir oyuncuya ban, dc, sohbet cezası atamıyoruz, serverı sıfırlayıp, reboot ve veri tabanında oynama yetkimiz olmuyor.

 

            Anlaşılacağı gibi, bu tarz GM başlangıçlı PVP serverların daha çok eğlence, sohbet ve çevre edinme gibi özellikleri var. Yani arkadaşlarınızla GM olup, mob kesmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#