Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 7x Hilesi
  • Detay : Kolay
  • Site : http://www.pvpserverler.com 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Dünyaca ünlü ve ülkemizde çok tutulan ünlü MMORPG oyunlarından biri olan Metin2’de oyuncular arası rekabet iyice kızıştı. Daha güçlü, daha saygın, daha dayanıklı olmak için birbirleri ile yarışan oyuncular, hile kullanmaktan çekinmiyor. Ben de size, kullanılan popüler hilelerden biri olan “Metin2 7x Hilesi”ni tanıtmaya çalışacağım.

 

İsterseniz öncelikle “Metin2 7x Hilesi”nin özeliklerinden bahsedelim. En güncel sürümünde bulunan özellikler ise şunlar; “DC yemezsiniz, normalden çok daha fazla atak hızına sahip olursunuz, erkek ve kadın karakterlerde çalışır ve uzaktan tüm moblara (canavarlara) vurabilirsiniz”. Özelliklerinden bahsettikten sonra hilenin kurulumuna geçelim.

 

7x hilesi

 

Hile Kurulumu

 

1) Öncelikle Metin2 7X hilesini aşağıda verdiğimiz linkten indirerek “rar”dan çıkartın. Rar şifresi “metinikihack”dir.

 

2) Hile kurulumundan önce Metin2 dosyalarımızın yedeğini almamız gerekiyor, ne olur, ne olmaz. Bunun için masaüstüne “Metin2 Yedek” adında bir klasör açalım ve asıl Metin2 dosyalarını oraya kopyasını alalım. Bu sayede hilenin oyun dosyalarına zarar vermesiyle doğacak oyun hatalarını, bu kopyaları kullanarak geri alabiliriz.

 

3) İndirdiğimiz hileyi rardan çıkartmıştık. Klasörü açıp, tüm dosyaları ana Metin2 klasörünün içine atın.

 

4) Ardından Anti Torrent-ByPass.exe dosyasını çalıştıralım, oyun açılacaktır. Giriş yaptıktan sonra hileyi kullanılabilir olacaktır.

 

Metin2 7x Hilesi hem Türkiye sunucularında hem de PVPler’de çalışır durumdadır. Oyun dosyalarına gelecek güncelleme ile hilenin kullanım dışı olması söz konusu olabilir. Hile kullanımı ile ilgili doğacak cezalardan mesuliyet kabul etmemekteyim.

 

Hile linki: http://turbobit.net/je51fhf7609d.html

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#