Haber Detayları
  • Server Adı : Okçu Ninja Statüleri Nasıl İlerlemelidir
  • Detay : Kolay
  • Site : http://www.pvpserverler.com 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Şöyle bir bakıyorumda herkesin eminim bir Okçu Ninja deneyimi olmuştur. Bunun en büyük nedeni, Okçu Ninjanın birine vurması için o kişinin yanında olması gerekmediğindendir. Zaten filmlerde falanda hep karşımıza okçu karakterler çıkar. Her neyse, birçok kişi Okçu Ninja oluyor tamam da bunun statülerini en doğru nasıl veririm diye bir düşünüyor. Bende şimdi sizlere Okçu Ninja statülerini nasıl değerlendirmelidir onu anlatacağım. Bir önceki yazılarımızda olduğu gibi hem Pvp serverlar için hem de TR server için anlatacağım. Öncellikle TR server.

TR Server İçin:

Statüleri TR Serverda dengeli kullanmak önemlidir. Sonuçta kolay, kolay level atlanmıyor. En başta bana sorarsanız DEX’i 90’a kadar yapmalısınız. Sonra VIT’i 90’lamalısınız. Sonra STR’yi sonrasında da geriye ne kadar değer kalıyorsa INT’e vermelisiniz.

Pvp Serverlar İçin:

Pvp serverlarda kolay level atlanır bu yüzden bir sıralama yoktur ancak DEX, VIT ve STR ilk 90’lanması gerekenlerdendir. Eğer ki zor bir serverda o ynuyorsanız TR Server için verdiğim düzenlemeyi kullanabilirsiniz.

Okçu Ninja için statü dağılımı bu şekildedir arkadaşlar.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#