Haber Detayları
  • Server Adı : Bedava Editli PVP Serverlar
  • Detay : Kolay
  • Site : http://www.pvpserverler.com 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Piyasadaki PVP serverlerı toplasak bir okyanusu dolduracak hale geldi. PVP server oyuncuları ise bu sayıdan kat ve kat daha fazla.

 

Sektördeki azılı rekabet, PVP server sahiplerini zor durumlara düşürebiliyor. Oyuncu çekmek için farklı politikalar izleyip, yarışmalar ve animasyonlar düzenliyorlar. Bu yolda izlenen politikaların bir çeşidi ise, oyunculara bedava editli item vermek ya da NPCler’de editli item satışı yapmak. Peki, edit item nedir, ilk önce bunu görelim. Edit item oyuncunun zırhına, silahına veya takılarına istediği efsunları belirli bir ücret karşılığı eklettirmesidir.

 

Bedava editli PVP serverlarda yeni başlayan oyunculara hediye olarak bedava edit item veriliyor. Bu sayede oyuncunun servera olan ilgisi artıp, ileriki seviyeler için edit item satın alması sağlanıyor. Editli itemın gücünü gören oyuncu, ileride bu güçten ve saygınlıktan eksik kalmak istemeyerek editli item satın alıyor. Böylelikle serverın gelirleri artıyor.

editli pvp serverler

 

Geliri artan server, daha kaliteli bir hal alacaktır. Şöyle ki; gelirin arttığını gören yönetim servera daha fazla ilgi göstererek nezih bir ortam haline dönüştürecektir. Bu tarz şeyleri NPC’de edit item satışı yapan serverlar için söylemek zor olacaktır. Çünkü yönetimin edit item satışından geliri olmayacaktır.

 

Bedava editli PVP Serverlar piyasada çok olarak görülmese de, ufak bir araştırma ile kendi dişinize uygun  bedava editli PVP server bulabileceğinizi düşünmekteyim. Ne demişler, “Nerde beleş, oraya yerleş!”. 

 

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR
1
#
#