Haber Detayları
  • Server Adı : GM Başlayan PVP
  • Detay : Kolay
  • Site : http://www.pvpserverler.com 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Sıradan PVPler’den, sürekli canavar öldürmekten sıkılanlar, kendini özel hissetmek isteyenler dikkatle okusun. Bu yazı tam size göre çünkü GM olarak başlama imkanınızın olduğu PVP serverlardan bahsedeceğim.

 

Bu tarz serverlarda başlangıçtan itibaren GM olarak görev alabiliyoruz. Tabi ki sadece biz değil, tüm oyuncular GM olarak gözüküyor. Bu, “GM Başlayan PVP” serverları nadir olarak görsek de bulduğumuzda bize eğlenceli, sohbeti bol dakikalar yaşatıyor.

 

Oyuna girdik, artık biz de herkes gibi GM olarak gözüküyoruz. Fakat GM olarak ne yapabileceğimiz, ne yapamayacağımızı bilmiyoruz. “GM Başlayan PVP” serverlarda diğer oyuncuların oynayışını, serverı fiziksel şekilde etkileyecek kodları kullanma iznimiz bulunmamakta. Yani, herhangi bir oyuncuya ban, dc, sohbet cezası atamıyoruz, serverı sıfırlayıp, reboot atıp ve veri tabanında oynama yetkimiz ne yazık ki bulunmuyor.

 

gm pvp serverler

 

GM olarak kendimize istediğimiz kadar oyun içi para alabiliyoruz, istediğimiz kaskı, silahı, zırhı, ayakkabıyı, yüzüğü, küpeyi kolyeyi vs. atabiliyoruz. Birçok “GM Başlayan PVP”de serverda itemlarımıza istediğimiz kadar artı basabiliyoruz fakat bu server izinlerine göre değişiklik gösterebilir. Buna ek olarak marketten bedava edit item alabiliyoruz.

 

Yukarıda yazdığım verilen izinler, yasaklanan izinler server yöneticisinin inisiyatifindedir. Serverdan servera farklılık gösterebilir. Kendinize göre “GM Başlayan PVP” arıyorsanız biraz zor da olsa bulacağınıza eminim. En çok Metin2 pvp’de görülen GM başlayan PVP serverlar en az World Of Warcraft oyunun da görülmektedir. Oyuna göre PVP ararken bunu unutmamanızı tavsiye ediyorum.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR
1
#
#