Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP Serverlerda GM Olabilme Özelliği
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Şu sıralar en çok sevilen Metin2 pvp serverlar arasında GM olabilme özelliğinin bulunduğu serverlar bulunuyor. Bu serverların daha çok sevilmesindeki ana etkenlerden biriside oyuncuların kendilerinin kendi düzenlerini kendilerinin kurmak istemesinden kaynaklanıyor. Yani oyun içerisindeki düzenin nasıl olacağına oyuncular karar veriyor. Bu sebepten dolayı da oyundan daha fazla keyif alınıyor.

Ayrıca GM başlayan pvp serverlarda oyuna başlayan oyuncular daha fazla özelliğe sahip oluyor. Belki de normal serverlarda hiç görmedikleri bossları bu sayede görebiliyorlar hatta yeniyorlar. Bu açıdan GM olabilmek oldukça keyifli oluyor. Fakat bu serverlarda da çeşitli sorunlar olabiliyor. Bu sorunlar arasında diğer oyuncularında GM olması yer alıyor. Bazen oyuncular arasında bu yüzden sıkıntı çıksa da kısa zaman çözülüyor.

Oyuncular GM olduklarında pek çok yetkiye sahip oluyorlar. Bununla beraber bazı bedava editli pvp serverler çok daha güzel özellikler ile oyunculara yardımda bulunuyor. Örneğin yeni açılmış olan bir pvp servera giriş yapan ilk 10 oyuncu GM olarak göreve başlıyor. Bu sayede oyunun düzenini kurabiliyor.

Fakat genel olarak bu konuda daha dikkatli davranmak gerekiyor. Zira bazı serverlarda GM olmak için para istiyor. Bu serverlara biraz daha temkinli yaklaşmak gerekiyor. Zira her server size istenileni vermeyebiliyor ve sizi dolandırmaya çalışıyor. Bu yüzden reklamı iyi olan serverları tercih etmeniz sizin için her zaman daha iyi bir seçenek olacaktır.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#