Haber Detayları
  • Server Adı : Bedava Edit İtem Alacağınız Metin2 PvP Serverler
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Normal Metin2 serverlarında oynuyorsanız, kesinlikle editli karakterlere denk gelmişsinizdir. Bu karakterler oyunun dengesini tamamen bozmaktadır. Yani güçlüyle güçsüz arasındaki farkı dağlar kadar açmaktadır. Dolayısı ile bu durumda güçsüz olan oyuncu tamamen çaresizliğe kapılmaktadır ve oyunu oynamak istememektedir. Fakat buna nazaran edit item sahibi olan oyuncularda bu oyundan daha fazla keyif almaktadır.

Sizde bir kez olsun bedava editli pvp serverler da oyuna başlayabilir ve onların aldığı keyfin nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylece biraz olsun kendinizi tatmin edebilirsiniz. Bu açıdan açılmış pek çok pvp server vardır ve hizmetlerini uzun bir süredir devam ettirmektedir.

Sahip olacağınız edit itemleri sadece savaşlar kullanmanız gerekir diye bir kural da yoktur. Hep savaştığınız ama asla yenemediğiniz bossları bu itemler sayesinde kolaylıkla alt edebilirsiniz. Yani intikamınızı pvp serverler da oynarken alabilirsiniz. Bu açıdan da editli pvp serverlarda oynamak çok keyifli olmaktadır. Bu konuda sitemizde size en iyi şekilde yardımcı olarak bu serverlarını bulmanızı sağlamaktadır.

Sitemizdeki server listelerin baktığınızda her serverın bir özelliğinin olduğunu göreceksiniz. Yani buradan hangi server editsiz hangi server editli anlayabilirsiniz. Buna göre de istediğiniz pvp serverda oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda sahip olacağınız itemler sayesinde kendinizi hiç olmadığı kadar güçlü hissedeceksiniz ve savaş alanlarında intikamınızı alacaksınız. Böylesine güzel bir oyun keyfi için hemen sitemizdeki pvp serverları araştırmaya başlayabilirsiniz.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#