Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP Server Sistem Gereksinimleri
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Şu sıralar oyuncuların tercih ettiği MMORPG türündeki oyunlardan birisi Metin2’dir. Metin2 çok fazla gereksinim istemeyen ve oyuncuları bu açıdan zorlamayan bir oyundur. Diğer MMORPG oyunlarına göre çok daha az gereksinim istemesine karşın, çok daha iyi bir oyun kalitesi sunar. Bu yüzden pvp serverler ile ilgilenen oyuncularda daha çok metin2 serverları açar.

Genel olarak Metin2 oynayabilmek için orta özelliklere sahip bir bilgisayarınızın olması yeterli olacaktır. Yani öyle ahım şahım muhteşem bir bilgisayarınız olmasa da dahi takılmadan ve sorunsuz bir şekilde bu oyunu oynayabilirsiniz. Bu açıdan oyun kullanıcılarına oldukça güzel bir şekilde hizmet vermektedir.

Gelelim Metin2 indir işlemini tamamladıktan sonra oyunun sizden neler isteyeceğine.

600 MHz işlemci (1,5 GHz ve fazlası önerilir)

128 MB RAM  

512 MB Ekran Kartı (ATI Radeon 8500 ve NVIDIA GeForce3 )

Ekran çözünürlüğü. 800x600

Yukarıdaki özelliklere sahip olan bir bilgisayar, Metin2 oyununu rahatlıkla kaldırabilir. Hatta hiç sorun yaratmaz. Fakat oyunun güncelleme yaptığını da unutmamak gerekir. Oyuna gelen büyük güncellemeler oyundaki grafik ayarlarını değiştirmektedir. Dolayısı ile bu sistem gereksinimleri ileride artabilmektedir. Bu yüzden orta derece bir bilgisayar almanız, gelecek olan Metin2 pvp güncellemelerinden de etkilenmemenizi sağlayacaktır. Bu sayede takılma olmadan yani FPS azalmadan rahat bir şekilde oyununuza devam edebilir ve bu bitmek tükenmek bilmeyen macerada keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#