Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP Bossları Artık Daha Zor
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Bildiğiniz gibi Metin2 serverlarında oynayan oyuncular bossların ne denli önemli olduğunu az çok bilir. Bosslardan düşen itemler sayesinde çok rahat bir şekilde güçlenebiliyoruz. Fakat PvP serverlarda bu durum biraz daha farklıydı. Çünkü oyunda çok fazla boss kesmeye gerek yoktu. Çünkü istediğimiz itemlere hemen sahip olabiliyorduk.

Artık pvp serverlarında bu durum değişti ve server sahipleri artık insanların emek vererek bu oyunu oynamasını istiyor. Dolayısı ile metin2 pvp serverler da bosslar çok daha büyük önem taşıyor. Bu bossları keserek artık çok güçlü silahlara sahip olabiliyorsunuz. Bu konuda da server sahipleri size yardımcı oluyor.

Genel olarak bosslardan artık düşen itemler daha düşük şanslarla çıkıyor. Bu yüzden sürekli av peşinde olmanız gerekiyor. Çünkü bu konuda server sahipleri çok daha hassas davranıyor. Eğer bu konuda dikkatsiz davranırsanız ve bu konuyu önemsemezseniz, çok büyük ihtimal birçok oyuncu önünüze geçecektir. Bu durumda da büyük sıkıntı yaşayacaksınız.

Bu konuda editsiz pvp serverler oldukça dikkatli davranıyor. Yani editsiz bir serverda oynuyorsanız, öyle bedavadan item bulmanız neredeyse imkânsızdır. Bu yüzden bu konuda dikkatli davranmanız çok önemlidir. Eğer ki bossları takip etmez ve gerekli olan itemleri düşüremezseniz, serverda tanınan bir oyuncu olmazsınız. Bu sebepten dolayı bu konuda dikkatli olmanız çok önemlidir. Ne kadar çok boss keserseniz, sizin için o kadar iyi olacaktır.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#