Haber Detayları
  • Server Adı : Silkroad PvP Tanıtın ve Oyuncu Sayınızı Arttırın
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/silkroad.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Eğer Silkroad oynamayı seven oyunculara hizmet vermeyi planlıyorsanız, ilk olarak bu konuda oyunculara ne gibi hizmetler verdiğinizi söylemeniz gerekir. Serverınızı bir pvp tanıtım sitesi içerisinde kaydedebilirsiniz. Fakat oyuncuların sizi bulması çok zor olacaktır. Çünkü bu sektörde hizmet veren pek çok server sahibi vardır ve genel olarak herkesin serverı kendisine göre kalitelidir. Dolayısı ile kendinizi ön plana çıkarmanız gerekir.

Silkroad oyuncularının isteklerine yanıt verebilmek için onlara duyuru yapmanız gerekir. Bu açıdan ülkemizdeki en iyi pvp serverları bünyesinde barındıran ve oyunculara bu konuda yol gösteren sitemize reklam verebilirsiniz. Bu sayede bir oyuncu silkroad private serverler da oyun oynamak istediğinde sizin reklamınızı görür ve sizin serverınızda oynamaya karar verir. Bu açıdan oldukça iyi bir tanıtımdır.

Ayrıca sitenizi tanıttıktan sonra çok daha rahat bir şekilde isteklerinizi oyunculara söyleyebilirsiniz. Yani reklamınız iyi olduğunda ve serverınıza yeterli sayıda oyuncu geldiğinde düzenlemelerinizi çok daha hızlı bir şekilde yaparak oyuncuları kontrol altına alabilirsiniz.

Sitemizdeki bu imkânları değerlendirmeniz sizin ve serverınız için çok faydalı olacaktır. Ayrıca serverınıza gelen oyuncularda bu işten oldukça keyif alacaklardır. Sitemizde bu konuyla ilgili bölümler bulunmaktadır. “Reklam” bölümüne giriş yaparak sitemizden reklam alabilir ve serverınız kısa bir süre içerisinde en tanınan Silkroad pvp serverları arasına sokabilirsiniz. Bu anlamda da sitemiz sizin için en iyi hizmeti verecektir.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#