Haber Detayları
  • Server Adı : Knight Online Defansif İtemlerin Özellikleri
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/knight.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Knight Online oynarken oyunun inceliklerini bilmeniz oyunda çok daha iyi işler çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bu konuda özellikle defansif itemleri nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenirseniz, gerek VS’lerde gerekse de takım savaşlarında çok daha iyi işler çıkartabilirsiniz. Her şeyden önce ayakta kalırsınız ve daha fazla yardımda bulunabilirsiniz

Knight pvp serverler da oynuyorsanız eğer muhtemelen elinizde pek çok item olacaktır. Yani istediğiniz itemleri bulmanız çok daha kolay olacaktır. Kısaca size oyunda bulunan ve oldukça işe yarayan defansif itemlerden bahsedeceğim.

Defans veren tüm itemler: Bazı itemlerin üzerinde Defans: 10 ya da Defans: 30 gibi değerler görürsünüz. Bu değerler zırhınızın arttığı anlamına gelir. Bu gelen defans sayesinde size gelen saldırılar 10 azalır. Başlarda düşük gibi gözükse de tüm itemlerinizi topladığınızda bu rakam oldukça iyi olacaktır.

Iron Necklace, Iron Belt, DD Kafalıklar, Glass Belt, Chitin Shield ve Türevleri: Bu itemlerin üstünde Dagger Defans: 10 gibi değerler görürsünüz. Bu değer Dagger’a karşı 10x10 yani toplam 100 armor verildiğini göstermektedir. Kısacası bu itemlerin bulunması sayesinde rakibinize göre daha şanslı olursunuz.

Knight pvp serverlarında bu tarz ince ayrıntıları bilen oyuncular çok daha iyi sonuçlar elde etmektedir ve serverın bilinen oyuncuları arasında yer almaktadır. Sizde bu oyuncuların arasında bulunmak istiyorsanız, bu tarz yararlı makaleleri okumanız ve sürekli olarak takip etmeniz gerekir.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#