Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP Serverlarda NPC Eşya Fiyatları Ayarlama
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Yeni bir metin2 pvp server kuruyorsanız, bilmeniz gereken pek çok konu vardır. Özellikle pvp serverınızın diğer pvp serverlarına göre farklılık göstermesi çok büyük önem taşımaktadır. Lakin birçok pvp serverı bu konuda gerekli bilgiye sahip değildir. Dolayısı ile çok büyük sıkıntılar ile karşılaşırlar. Diğer serverlardan bir farkları olmaz.

Örneğin şu şekilde bir sloganı görmeniz çok az bir ihtimaldir. “Bizim serverımızda NPC itemleri daha ucuz” daha öncesinden böyle bir ilan gördünüz mü? Ben pek sanmıyorum. Fakat gördüyseniz de bu serverlar size değer veren yöneticilere sahiptir. Bu yazımızda yeni pvp server sahiplerine yardım edeceğiz ve NPC eşya fiyatlarını nasıl değiştireceklerini anlatacağız.

İlk olarak Navicat programını indirmeniz gerekir. Biliyorsunuz ki değişikliklerin büyük bir kısmını bu program ile yapmaktayız. Daha sonrası ise bu programı kullanarak Player > player alanına giriş yapmamız gerekir. Buraya giriş yaptıktan sonra İtem_proto isimli bir dosya göreceksiniz. Onu normal ya da notepad ile açınız. Orada birçok item kodu yer alacaktır. İnternetten basit bir araştırma ile hangi kod ne öğrenebilirsiniz. Yanındaki Gold kısmından da itemin ne kadar olmasını istediğinizi ayarlayabilirsiniz.

Özellikle editsiz pvp serverler da oynayan oyuncular bu özelliklerden çok memnun kalacaktırlar. Onca emek vererek oynadıkları oyunda biraz olsun kendilerine yardım eden bir yöneticinin olduğunu gördüklerinde oynadıkları oyundan daha fazla keyif alacaktırlar.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#