Haber Detayları
  • Server Adı : Silkroad PvP Serverlerda İtemleri Upgradeleme
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/silkroad.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Silkroad pvp serverlarda oynuyorsanız, elinize çok değerli itemlerin geçeceği zamanlar olacaktır. Bu zamanlarda dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü bu itemler ilk düştükleri haliyle çok iyi iş yapmamaktadır. Dolayısı ile “+” basmanız gerekmektedir. Peki, itemlerinizin seviyesini arttırırken nelere dikkat etmeniz gerekir? İşte bu yazımızda sizlere bundan bahsedeceğiz.

Elinizde çok iyi bir SOM, SOS ya da SUN itemi olabilir. Fakat bu itemlerin “+” basılmış hali o kadar güçlüdür ki hatta edit item diye bile geçebilir. Bu yüzden bu tarz bir item düşürdüğünüzde ve “+” basmak istediğinizde ilk olarak Rare Proof itemini kullanmanız gerekir. Bu item sayesinde “+” basarken Fail olsanız dahi iteminiz tamamen yok olmayacaktır. Fakat bunu kullanmazsanız, o iteme elveda diyebilirsiniz.

Kısacası item basarken bilinçli olmak çok önemlidir. İtemlerin +12’ye kadar basılma kısmında çoğu kişi Rare Proof’un çokta önemli olmadığını söylemektedir. Fakat Rare itemler düşürürseniz, yani değerli ve oyunda çok fazla bulunmayan itemlere sahipseniz, Rare Proof kullanmanızı tavsiye ederim. Bu sayede silkroad pvp serverler da düşürdüğünüz item kaybolmaz.

Ayrıca Lucky Dress sahibi bir kişiye bu itemleri bastırmanız çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü Lucky Dress item basılmasına %30 şans vermektedir. Yani basacağınız itemin bir sonraki seviyeye geçme ihtimali %30 artacaktır. Oldukça yüksek olan bu rakamı gözden kaçırmamanız daha başarılı olmanızı sağlayacaktır.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#