Haber Detayları
  • Server Adı : Knight Online PvP Ardream Serverları
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/knight.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Knight Online MMORPG oyunun bizlere sunduğu avantajlardan biriside çok fazla level kasmamıza gerek olmamasıdır. Yani bu oyunda öyle saatlerce level kasmamız gerekmeyebilir. Bu size bağlıdır. İsterseniz karakterinizi 59 lvl’e getirip, sadece Ardream serverlarda takılabilirsiniz. Yani düşük lvl PvP yaparsınız. Buda oldukça keyifli olabilmektedir.

Metin2 indir işlemlerini tamamladıktan sonra sitemizden bir ardream server seçerek bu işe başlayabilirsiniz. Bu açıdan sitemiz size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bu sayede istediğiniz gibi bir serverda oyuna başlayarak çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sitemiz size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olacak ve en güzel pvp ardream serverını bulmanızı sağlayacaktır.

Sitemizdeki serverlarda bu tarz pek çok seçenek vardır. Bu serverların ana özelliği sadece 59 lvl karakterlerin gelmesidir. Yani bu serverlarda yüksek levelli karakterler yoktur. Dolayısı ile öyle karışık yetenekler de yoktur. Basit ve oldukça kullanışlı olan yeteneklerinizle güzelce pvp yapabilirsiniz. Bu konuda sitemiz size en iyi şekilde yardımcı olacak ve en güzel ardream serverında oynamanızı sağlayacaktır.

Ayrıca mt2 serverler içerisinde bulunan Ardream serverlarında neredeyse tüm itemlerde vardır. Özellikle takılar Ardream bosslarından çıkabilmektedir. Fakat bu serverlarda daha çok PK önemlidir. Bu serverlarda tanınmak için hemen bir karakter açarak bu maceraya atılabilirsiniz. Aldığınız başarılar ile serverın en çok tanınan ünlü PK oyuncularından birisi olabilirsiniz.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#