Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP Ox Sorularını ve Yanıtlarını Değiştirme
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Metin2 oynarken her gün eğlenecek yeni bir iş bulabiliyoruz. Çünkü Metin2 oyunun kendi içeriği itibariyle oldukça keyifli olan bir oyundur. Oyunda arkadaşlarımızla çok eğlenceli bir şekilde oyun oynayabildiğimiz gibi aynı zamanda oyun çerisinde yer alan oyunlarla genel kültür sahibi olabiliriz. Bu açıdan OX soruları oldukça iyi iş çıkarmaktadır.

Ox soruları sayesinde metin2 pvp serverler da oynarken aynı zamanda hem Metin2 hem de ülkemiz hakkında bilgiler içermektedir. Çıkan soruların cevabını bildiğinizde de çok iyi hediyeler kazanabilirsiniz. Bu sebepten dolayı iyi bir pvp yöneticisinin bu konularda bilgi sahibi olması ve serverına OX sorularını eklemesi gerekir.

Ox soruları zaten oyun içerisinde olan bir özellik olduğu için genelde pvp serverler da yöneticilik yapan kişiler soruları değiştirerek farklılık yaratmaktadır. Soruları değiştirmek için öncelikle pvp servera ait ftp klasörüne girmek gerekir. Bu klasöre girince “/usr/game/share/locale/turkey” dizinine girmeniz ve oradan Oxquiz.lua dosyasını notepad ile açmanız gerekir. Orada tüm sorular yer almaktadır. Sorunun cevabını True yaparsanız Doğru, False yaparsanız da Yanlış olacaktır.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra serverınıza Plutty’den reboot atmanız yeterli olacaktır. Daha sonra sizin belirlediğiniz sorularda sizin belirlediğiniz cevaplar işleme konulacaktır. Bu sayede oyuncularda sizin sorularınıza tabi tutulacaktır. Soruların arasına eğlenceli bilgiler koymanız oyuncuyu ayrıca mutlu edecektir. Bunlara dikkat etmeniz daha fazla oyuncu kazanmanızı sağlayacaktır.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#