Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP Serverlarda GM Yetkileri
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Eğer GM olarak başlayacağınız pvp serverlarda oynuyorsanız, neler yapabileceğinizi bilmeniz faydanıza olacaktır. Öncelikle bir GM olarak elinizdeki hakları adaletsizlik oluşturacak şekilde kullanmamanız gerekir. Eğer oyuncular sizin bir taraf tuttuğunuzu anlarsa ya da kendinize yarar sağlamaya çalıştığınızı fark ederlerse serverınızı hemen terk edeceklerdir. Ayrıca birçok oyuncu çeşitli forumlarda sizin serverınızı kötüleyecektir. Bu durumda da olmasını hiç istemediğiniz bir durumla karşı karşıya kalacaksınızdır.

Sitemizde gm başlayan pvp serverlar ile ilgili pek çok yazı bulunmaktadır. Bunları incelemeniz bu konuyu daha iyi anlamanızda oldukça etkilidir. İlk olarak GM oyuncular oyunda istedikleri gibi oyuncuları yanlarına çağırabilir ya da oyundan atabilir. Oyundan atılma geçici de olabilir kalıcı da olabilir. Kalıcı olanların ismi ban iken geçici olanlar uzaklaştırmadır.

Ayrıca gm başlayan pvp serverler GM olan oyuncu isterse elinde bulunan eşyanın tüm özelliklerini değiştirerek çok daha düşük ya da çok daha iyi hale getirebilir. Bu konuda yapacaklarınızı iyi planlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde yukarıda bahsettiğimiz sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

GM oyuncular ayrıca oyunda istediği yerlere ışınlanabilir. Yani örneğin bir oyuncuyu kontrol etmek istediğinizde onun bulunduğu koordinatlara hemen ışınlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz tüm bossları yanınıza çağırabilirsiniz. Bu özellik genellik etkinliklerde kullanılmaktadır. Kısacası keyifli bir metin2 pvp serverı yaratmak istiyorsanız, elinizde bulunan gücü doğru bir şekilde kullanmanız gerekir. Bu sayede insanların size olan güveni de artacaktır.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#