Haber Detayları
  • Server Adı : Knight Online PvP Kral Seçimleri
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/knight.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

MMORPG tarzı oyunlarda gerçek yaşamla özdeşleşen özelliklerin olması oyunları daha güzel hale getirmektedir. Örneğin Knight Online bu oyunlar arasında ön plana çıkmaktadır. Bu oyunda birçok güzel özellik vardır ve bunlardan biriside Kral Seçimleridir. Knight pvp indir işlemini tamamladıktan sonra başladığınız herhangi bir pvp serverda kral seçimlerine denk gelmeniz mümkündür

Knight Online’da 2 tane kral vardır. Bunlardan birisi El Morad, diğeri ise Karus içindir. 2 kralda sadece kendi halkından sorumludur. Kralların yeni pek çok görevi vardır. Bunlardan birisi oyuncuları cezalandırmaktır. Bu konuda özel yetkileri bulunan krallar ayrıca El Morad ve Karus ana kentlerinin gelirlerini de alırlar. Bu sayede ek gelir elde ederler.

Ayrıca kralların bir diğer yetkisi ise tüm oyunculara mesaj atabilmeleridir. Yani oyunculara bir duyuru ya da bir etkinlik düzenlemek istediklerinde haber verebilirler. Bu açıdan Knight pvp serverler da krallar çok büyük önem taşımaktadır. Kral olmak içinse iyi bir seçim kampanyası yapmak gerekmektedir.

Arkadaşlarınız ile birlikte bu konuda dikkatli davranarak çok iyi bir şekilde tüm oyunculara ulaşmak gerekir. Onlara yapacaklarınızdan bahsetmek ve çok daha ucuza pot gibi itemleri alabileceklerini söylemeniz gerekir. Eğer bir kral potlara zam uygulamazsa, oyuncular daha rahat eder. Bu tarz sözleri oyunculara vererek kral olabilirsiniz. Tabi bunun yanından iyi bir oyuncu ve iyi bir klanda bulunmanızda ayrıca önemlidir.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#