Haber Detayları
  • Server Adı : Silkroad Online Savaş Her Yerde
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/silkroad.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Silkroad Online hâlihazırda hem Avrupa’da hem de Asya’da oldukça fazla oynanan oyunlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Bu oyunda yapmanız gerekenler oldukça fazladır. Görevler, etkinlikler, savaşlar ve daha pek çok aktivite sizleri beklemektedir. Fakat oyunda özel olarak savaşmak ön plana çıkartılmıştır. Çünkü oyundaki karakterlerin ana amacı savaşmaktır.

En çok savaşın döndüğü yerlerden birisi kervan yollarıdır. Kervan yollarında insanlar bir yerden başka bir yere erzak taşırlar. Fakat erzak taşırken büyük sıkıntılar ile karşılaşırlar. Bazı oyuncular kolay yoldan para kazanabilmek adına bu kervanlara saldırı düzenler ve oradaki erzakların hepsini alırlar. Dolayısı ile kervancılarda buna önlem olarak muhafız tutarlar.

Muhafızlar ve casuslar arasında sürekli olarak savaş olmaktadır Muhafızlar, casuslara göre biraz daha avantajlıdır. İyi tarafta oldukları için herhangi bir handikapları yoktur. Fakat casus eğer yağmalama yapmaya çalışırken ölürse çok fazla eşya kaybedebilir. Dolayısı ile silkroad pvp serverler üzerinden oynayan oyuncular bu savaşlarda çok fazla keyif alabilir.

Silkroad pvp serverlarda oynarken aynı zamanda boss savaşlarına da katılabilirsiniz. Bu oyundaki bosslar çok güçlüdür ve tek başınıza yenmeniz bir hayli zordur. Dolayısı ile bu konuda dikkat etmeniz gerekenler vardır. Eğer dikkat etmezseniz çok büyük sıkıntılar çekebilirsiniz. Bu bosslara karşı savaşırken özel bir ekip kurup, buna göre saldırılar düzenlemeniz gerekir. Kısacası silkroad oynarken her yerde farklı bir savaşa şahit olmanız mümkündür.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#