Haber Detayları
  • Server Adı : Knight Online PvP Warrior Kullanımı
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/knight.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Knight pvp oyununda en çok tercih edilen sınıflardan biriside Warrior’dur. Warriorlar savaşların vazgeçilmez kahramanlarıdır. Hem boss kesimlerinde tanklık yaparak hem de PK yaparken yüksek hasar gücüyle rakibe zorluk yaratarak çok iyi iş çıkartırlar. Bu yüzdende pvp serverler da oynayan oyuncuların yüksek bir kısmı bu sınıfı oynamayı seçer.

Warriorların en önemli özelliklerinden birisi sabit bir hasarı verebilmesidir. Dolayısı ile Priestlerin takımını tekrar eski seviyeye getirmesi oldukça zor olacaktır. Warrior kullanan oyuncuların tek dezavantajı yüksek kalitede itemler kullanması gerektikleridir. Çünkü Warrior karakterleri çok iyi itemlere sahip olduklarında tam anlamıyla işlevini gösterebilmektedir. Bu yüzden iyi itemlere sahip olmak şarttır.

Warrior kullanıcıları genel olarak ön saflarda savaşır ve karşı takımın tüm hasarını üstüne alır. Bu sayede arka planda kalan diğer oyuncular çok daha iyi bir şekilde hasar verebilir. Ayrıca Warrior oyuncularının oldukça iyi olduğu kısımlardan biriside Aggroyu üzerlerinde tutabilmektir. Örneğin Talos gibi bir boss Rogue karakterlere tek atarken, Warriorları kesemez. Warriorlarda bu damagei üstlenir ve arkadaşlarına değdirtmez.

Knight online pvp serverler da oynarken takımınızda kesinlikle 1-2 tane Warrior olması gerekir. Ancak bu şekilde yeterince iyi seviyelere gelebilir ve düşmanlarınıza karşı avantaj elde edebilirsiniz. Bu konuda bilgi sahibi olursanız, takımınızı da buna göre kurarsınız. Böylece çok daha rahat bir şekilde rakiplerinizin üstesinden gelebilirsiniz.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#