Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP Pet Sistemi
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Tüm online MMORPG tarzı oyunlarda olduğu gibi Metin2 oyununda da pet sistemi vardır. Pet sistemi kısaca evcil hayvan yetiştirme sistemidir. Yani yanınıza bir dost alırsınız ve o dostla maceranıza devam edersiniz. İlk olarak Amerika serverında olan ve Türkiye’ye biraz daha sonra gelen bu sistem, Türkiye’ye geldikten sonra mt2 pvp serverler içinde kullanılmaya başlamıştır.

Pet sisteminin sizlere faydası sadece bir dost edinmek değildir. Petleriniz size değişik özellikler ve güçler verebilir. Bu sayede karşılaştığınız kişilere karşı çok daha rahat bir şekilde savaşabilirsiniz. Özellikle level atlamak için petlere sahip olmak çok iyi olacaktır.

Pet sistemini kendi pvp serverınıza getirmek istiyorsanız, belli başlı konularda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Özellikle Quest ve SQL yapımının nasıl olacağını öğrenmeniz gerekir. Bunları iyi bir şekilde bilirseniz sahip olduğunuz mt2 pvp serverına bu eklentiyi yükleyebilir ve oyuncularınıza çok daha keyifli bir oyun sunabilirsiniz. Bunun için Amerika serverlarını iyi bir şekilde incelemenin faydası vardır. Orada aradığınız bilgiler yer almaktadır.

Genel olarak bu konuda bilmeniz gereken bir diğer konu ise yetiştireceğiniz petleri sizin yapılandıracağınızdır. Yani petlerin özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Örneğin petinizi tank olarak ayarlayarak yaratıkların size vurmasını engelleyebilirsiniz. Özellikle destek özelliğine sahip olan karakterlerin petlerini böyle kullanması gerekmektedir. Kısacası pet sistemi sayesinde oyun çok daha keyifli hale gelir ve çok daha fazla eğlenirsiniz.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#