Haber Detayları
  • Server Adı : Silkroad Online PvP Oyunun Zenginlerinden Olun
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/silkroad.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Silkroad Online tarzı oyunlarda yeterince paranız olması gerekmektedir. Çünkü her itemi bosslardan ya da yaratıklardan düşüremezsiniz. Bu çok doğal bir iştir. Çünkü itemler belli bir oranla düşmektedir. Dolayısı ile bir şekilde paranızla item almanız gerekir. Bunun içinde para kazandıracak işlere girişmeniz gerekir.

Silkroad private serverlar üzerinden oynuyorsanız, ilk tercihiniz kesinlikle kervancılık olmalıdır. Kervancılar ülkelerden ülkelere mal taşımaktadır ve yaptıkları ticaret karşılığında daha fazla para kazanmaktadır. Örneğin A şehrinde çok ucuz olan bir malı B şehrine götürerek çok daha fazla para kazanabilmektedirler. Dolayısı ile kar elde ederek çok daha fazla paraya sahip olabilirler.

İkinci olarak koruma olabilirsiniz. Kervancıların korumalara ihtiyaçları vardır. Çünkü yolda casuslar karşılarına çıkabilir ve tüm mallarına el koyabilir. Bu yüzden iyi bir oyuncuysanız parayla kervanların korumalığını üstlenebilirsiniz. Bu sayede hem kervancı parası kazanır hem siz kazanırsınız. Buna ek olarak da yeni bir oyuncu ile tanışmış olursunuz. Bu durumda da kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Silkroad pvp serverler da seçebileceğiniz bir diğer yöntem de demin bahsettiğimiz casusluktur. Bu kolay yoldan para kazanmak olsa da şehirlerde itibar kaybedersiniz ve itibar kaybettiğiniz şehirlere girmeniz zor olur. Fakat çok fazla para kazanabilirsiniz. Ayrıca eğer korumalar sizi yenerse bu durumda eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Bu yüzden casusluk en riskli meslekler arasında yer almaktadır.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#