Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 Bosslarını Takımca Kesmenin Avantajları
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

MMORPG tarzı oyunlardaki genel amaç kesinlikle oyuncuların birbirleri ile daha iyi anlaşmalarını sağlamaktır. Bu yüzden bu konuda her oyuncunun dikkatli davranması ve bencil bir tavır içerisine girmemesi gerekir. Bu tavrın en çok ortaya çıktığı yerlerden biriside boss kesimleridir. İnsanlar bossları tek başına kesmek ve düşen itemi kendilerine almak isterler. Ama bu yanlış bir tavırdır. Çünkü takım olarak kesilen bosslar daha iyi droplar verebilmektedir.

Eğer metin2 pvp indir işlemi yapıp ve metin2 pvp serverda oynuyorsanız, kendinize bir takım kurmalısınız ve o takımla boss avlarına çıkmalısınız. Bu sayede birden çok bossu aynı anda kesebilirsiniz. Örneğin bir grubunuz hayalet kaplan boşsunu keserken diğer bir grupta buz kraliçesini kesebilir. Bu açıdan düşündüğünüzde aynı anda 2 boss kesip, 2 item düşürebilirsiniz.

İtemleri paylaşmakta oldukça kolay olacaktır. Mümkün olduğunca farklı sınıflardan oyuncu almanız sayesinde herkes kendisine yarayan itemleri alacaktır. Eğer aynı sınıftan 2 tane varsa onlarda kendi aralarında anlaşarak bu işi bir sıraya koyabilir. Bu sayede sorun çıkmadan, düzen bozulmadan oyuna devam edilebilir.

Eğer arkadaş bulmakta zorluk çekiyorsanız, metin2 pvp tanıtım sitesi olarak sizlere oyuncu sayısı fazla olan pvp serverları önerebiliriz. Bu sayede sizde işinize yarayacak bir serverda yeni arkadaşlar bularak çok keyifli bir şekilde oyununuza devam edebilirsiniz. Kendi takımınızla hem PK hem de boss avlarına çıkarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#