Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP Serverlarda Savaşmak Ön Planda
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Normal Metin2 serverlarında oynayan oyuncular pek çok konuyla ilgilenmek zorundadır. Level atlamaları gerekir. Daha sonrasında üstlerindeki itemleri yenilmek için Boss takip etmeleri lazımdır. Ayrıca savaşlarda belli bir dereceye girmeleri içinde PK yapmaları lazımdır. Kısacası uğraşmaları gereken pek çok konu vardır. Fakat herkesin yeterli vakti olmayabilir.

Yeterli vakti olmayan oyuncularda oyunun en keyifli yanı olan PK’ya yönelebilir. Çünkü sırf bu özelliği ile hizmet veren pvp serverler vardır. Bu serverlarda oynayan oyuncular çok keyifli bir şekilde istedikleri gibi savaşabilirler. Level atlama gibi sorunları yoktur. Çünkü kestiğiniz basit yaratıklar hemen sizi maksimum levele getirecektir. Bu yüzden tek amacınız da savaşmak olacaktır.

Bu tarz mt2 indir pvp serverlar giderek fazlalaşmaktadır. Oyunculara daha keyifli bir ortam sunmak adına bu tarz pek çok server hizmet vermektedir. Bu serverlarda oynarken yapmanız gereken ise anın tadını çıkarmaktadır. Yani öyle “Aman onu da yapayım yok şunu da halledeyim” diye dertlenmeniz gerek yoktur. Arkadaşlarınızı toplayarak hemen savaşa gidebilirsiniz.

Bu serverlarda iyi bir çevre edinmeniz de ayrıca önem taşımaktadır. Yani edindiğiniz çevre ile çok daha zor savaşlara giderek çok daha zor rakiplere karşı savaşabilirsiniz. Bu sayede çok daha eğlenceli bir ortamda kendinizi bulabilirsiniz. Bu tarz serverlarda oynamak istiyorsanız, pvp tanıtım kısmımızdan aradığınız özelliklere ait pvp serverını rahatlıkla bulabilirsiniz.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR

    Bu servera henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyebilirsiniz.

#
#