Haber Detayları
  • Server Adı : Metin2 PvP GM Başlayan Serverlar
  • Detay : Kolay
  • Site : http://pvpserverler.com/metin2.html 

Haber Detayları

anasayfa  kayıt ol  indir

Metin2 oyunun en güzel yanlarından birisi kesinlikle içerisinde pek çok aktivitenin bulunmasıdır. Yani Metin2 oynuyorsanız, sıkılma ihtimaliniz çok azdır. Çünkü oyunda sürekli olarak yapacak bir şeyler vardır. Bu konuda oyun sürekli olarak güncellenmektedir ve çok daha iyi özellikleri ile oyunculara keyifli zaman geçirtmektedir.

Metin2 serverler da oynayan oyuncular zaman hile ve buna benzer durumlardan sıkılabilir ve oyunu sadece eğlence amaçlı oynamaya karar verebilir. Bu durumda pvp serverlara yönelmek yapılacak en doğru hareket olacaktır. Eğer pvp serverlara başlayıp, tamamen keyif amaçlı bir oyun oynamak isterseniz. GM olarak başlayacağınız serverlar çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü bu serverlarda yapmak istediklerinizin büyük bir kısmını yapabilirsiniz.

GM başlayan serverler da genel olarak oyuncuların hepsi GM’dir ve GM’ler oyunda istedikleri gibi dolaşabilirler. Uçabilirler ya da yanlarına arkadaşlarını seçebilirler. Fakat şunu düşünmeyin. “Herkes GM oldu oyununun cılkı çıktı” Böyle bir düşünce içerisine girmeyin. Çünkü bu serverların hepsinin genel olarak ayarlamaları yapılmaktadır ve bazı özellikler kapatılmaktadır.

GM olarak oynamaya başladığınız bir yerde başkasını banlama yetkiniz yoktur. Yani oyunda sadece kendini takılırsınız ve istediklerinizi yaparsınız. Kesilemez bossları kesersiniz ya da hiç gidemediğiniz bölgelere kolayca gidersiniz. Bu serverlarda bu tarz aktiviteler yaparak çok daha fazla eğlenebilirsiniz. Bu konu hakkında bilgi sahibi olursanız, ileride oyunda daha fazla eğlenirsiniz.

#
YORUM BÖLÜMÜ
Yorum eklemek için giriş yapın ya da üye olun.
#
MESAJLAR
1
#
#